Veido atjauninimas ir odos stangrinimas radiodažnio lazeriu RF

 

EFEKTYVUS, ILGALAIKIS ODOS  ATJAUNINIMAS IR ODOS STANGRINIMAS RADIODAŽNIO LAZERIU RF

Tai neinvazinis, netraumuojantis odos pakėlimo-liftingo metodas

 • Nereikia narkozės

 • Saugus metodas, nėra pašalinio poveikio

  Tai alternatyva plastinėms veido ir kūno liftingo operacijoms ir kur kas pranašesnis metodas už fotoatjauninimo procedūras.
  Radijoliftingo metu ir kurį laiką po procedūros klientas jaučia tik malonią šilumą, lengvą tempimą ir jau po pirmos procedūros sumažėja raukšlių, palygėja ir stangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas ir vyksta visiškas odos atjauninimas
  Bipoliarinio ir tripoliarinio radijo liftingo (termoliftingo) poveikis yra lokalus ir veikia tik apdorojamoje vietoje. Odos epidermis išlieka saugus, dermoje ir giliau esančiuose sluoksniuose audiniai gali įšilti net iki 65C, dėl ko ištįsusios ir spiralinę formą praradusios kolageno skaidulos vėl susitraukia, sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Tuo pačiu metu labai aktyvuojami fibroblastai, kurie atsakingi už naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Atstatomas energetinis ląstelių balansas, pagreitėja kraujotaka, sumažinama kraujo stazė kapiliaruose, atstatomas kraujagyslių sienelių elastingumas.  Po radioliftingo kurso net 6 mėn. aktyviai vyksta atjaunėjimo procesas.
  Radioliftingo efektas aiškiai matomas jau po 4 procedūrų. Galutinis rezultatas išlieka iki 2 metų.

 • Veido atjauninimui reikia 6-12 procedūrų ( priklausomai nuo amžiaus ir odos būklės). Pirmas tris procedūras galima atlikti kasdien, sekančias su penkių- septynių-keturiolikos  dienų intervalais.